Wydawnictwo

Nasze wydawnictwo

Zielone wydawnictwo to butikowe wydawnictwo, które łączy miłość do natury z pragnieniem dzielenia się wiedzą o zdrowym i zrównoważonym stylu życia. Specjalizujemy się w publikacjach dotyczących medycyny naturalnej, w szczególności ajurwedy, jogi, zielarstwa i aromaterapii.

Jesteśmy dumni z naszej kolekcji książek, które stanowią starannie wyselekcjonowane prace cenionych autorów takich jak David Frawley, Robert Svoboda, Vasant Lad czy David Coulter. Naszą misją jest tworzenie wartościowych treści dla wszystkich, którzy pragną żyć w zgodzie z naturą i samym sobą.

Zainteresowany/a naszymi publikacjami?
Sprawdź więcej na zielone-wydawnictwo.pl!

Nasza historia

Zielone wydawnictwo powstało z miłości do natury i chęci odkrywania świata. Nasza historia zaczęła się od serii publikacji poświęconych różnym aspektom ajurwedy, starohinduskiego systemu medycznego. Z czasem do naszej oferty dołączyły książki o jodze, aromaterapii, zielarstwie, świadomości ciała…

Każdy nowy tytuł, który dodajemy do naszej kolekcji, to kolejny krok w realizacji naszej pasji. Cieszymy się, że możemy podzielić się tą wiedzą z Tobą.

Chcesz dowiedzieć się więcej lub masz pytania?
Skontaktuj się z nami