Kim jesteśmy

Kilka słów o nas

Naszą misją jest promowanie zdrowego stylu życia, z profilaktyką prozdrowotną, jogą, ajurwedą i zielarstwem. Uważamy, że harmonia ciała, umysłu i ducha to fundament zdrowia.

Praktykujemy jogę i studiujemy ajurwedę, starożytną medycynę naturalną, której zasady opierają się na utrzymaniu równowagi energetycznej. Zielarstwo to nasza droga do korzystania z bogactwa natury w celu dobrego zdrowia i samopoczucia.

Promujemy zrównoważone życie, dbając o środowisko i podkreślając znaczenie troski o planetę. Dzielimy się wiedzą na temat zdrowego stylu życia poprzez artykuły, książki i bezpłatne newslettery.

Uczestniczymy w targach branżowych, spotykamy się z czytelnikami, wymieniamy doświadczenia. Angażujemy się w działalność społeczną, organizując spotkania, warsztaty i lokalne imprezy, aby promować zdrowy styl życia.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Przejdź do naszej bazy wiedzy.

Czym się zajmujemy?

zielone-wydawnictwo.pl

Jesteśmy wydawcą książek o jodze, ajurwedzie, zielarstwie, aromaterapii, świadomości ciała.

a-ajurweda.pl

Wszystko o ajurwedzie – portal wiedzy o zdrowym stylu życia.

Warsztaty

Zajmujemy się warsztatami z zakresu szeroko pojętego well-beingu, w tym ajurwedy oraz pracy z umysłem.

Nasza misja

Nasza pasja to dzielenie się wiedzą o zdrowym stylu życia, a nasze wydawnictwo i portal stanowią platformy do realizacji tej misji. Cieszymy się, gdy widzimy, jak tysiące osób korzystają z naszych zasobów, pobierają wiedzę i stosują ją w praktyce.

Od 2014 roku angażujemy się również w nieformalne edukowanie dorosłych, organizując szkolenia z zielarstwa i profilaktyki prozdrowotnej. To wszystko daje nam ogromną satysfakcję i poczucie, że tworzymy wartości, które służą innym i pomagają w dążeniu do zdrowszego i pełniejszego życia.

Jesteś zainteresowany/zainteresowana naszą działalnością? Daj nam znać przez formularz kontaktowy!